• +420377970715
  • nakupzlato.plzen@gmail.com

Domů

Investiční zlato Plzeň, nám. Republiky, pasáž Slávie, 5. patro

Hledáte vhodný způsob osobního zajištění, případně zajištění svých dětí, či vnoučat? Pak investujte bezpečně. Investiční zlato je hmotné, má trvalou hodnotu, nepodléhá inflaci, nemusíte platit daň z výnosů a je osvobozeno od DPH. Pomůžeme Vám těchto vlastností využít.

 

Bezpečný a konzervativní způsob ochrany rodinného majetku a vlastních úspor

Nákup investičního zlata je velmi konzervativní a bezpečný způsob ochrany rodinného majetku. Je to pojistka, která vaše úspory spolehlivě ochrání v globálně nejistých dobách, v časech finanční nebo hospodářské krize.

Všechny země světa uznávají zlato jako mezinárodní měnu a zvolily si zlato jako svoji úřední rezervu. Vzhledem k tomu, že se většina zemí snaží své zásoby zlata i nadále rozšiřovat, nebude to špatným rozhodnutím ani pro Vás. Využijte proto možnost jednorázového nákupu investičního zlata, které je ze zákona osvobozeno od DPH. Naše společnost umožňuje svým zákazníkům také uzavřít produkt "Spoření se zlatem", "Dětské konto", "Senior konto", které jsou vhodnou alternativou běžného spoření s okamžitou likviditou a výnosem přesahujícím míru inflace. V těchto programech máte možnost nakupovat investiční zlato pravidelně nebo nepravidelně, zcela podle vlastních možností.

Zaujala Vás možnost jednorázového nákupu investičního zlata, anebo spoření se zlatem?
V tom případě se obraťte na kontaktní místo společnosti FINOD s.r.o. pro Západočeský kraj se sídlem v Plzni a bezpečně uložte část svých úspor do věcných hodnot. 

Garantem projektu NAKUPZLATO.CZ jakož i obchodů se vzácnými kovy je společnost FINOD s.r.o. Pro více informací navštivte domovskou webovou stránku:  http://www.nakupzlato.cz

Připravili jsme pro Vás nový videoseriál ve kterém se dozvíte mnoho informací. K bezplatném odběru se můžete přihlásit na: http://www.nechudnete.cz

Do čeho investovat, aby se běžný člověk ochránil před ničivými dopady další možné krize? V jakém stavu se skutečně nachází světová ekonomika a proč může přijít krize ještě daleko horší než ta, která propukla v roce 2008? Odpovědi na tyto dotazy Vám zodpoví profesor Podnikatelské fakulty VUT v Brně prof. ing. Oldřich Rejnuš CSc.
Video na Roklen24 můžete shlédnout zde: https://vimeo.com/166210048